ZAVOLEJTE NÁM +420 773 545 863

O NÁS

 

VAN-TEC MEDICAL, s.r.o. je mladou firmou střední velikosti se sídlem v Ostravě. Našim cílem již od raných začátků a současně i vizí do budoucna je se specializovat na inovativní a průlomové technologie v oblasti radiologie.

Proniknout na český trh se nám podařilo v roce 2015 a v tuto chvíli již zastupujeme celkem 4 značky. Konkrétně americkou značku Kubtec, italskou Villa Sistemi Medicali a německé značky Roesys a Weyergans . Průsečíkem těchto značek je fakt, že za nimi stojí nadčasové produkty posouvající radiologii o krok vpřed. Doporučujeme vám nahlédnout do sekce „Produkty”, kde najdete dostatek detailů k jednotlivým výrobkům.

Pohybovat se na trhu českého zdravotnictví není jednoduché, a to zejména pro nováčky. I přesto jsme se dali do boje a věříme, že značku pevně vybudujeme na základních třech pilířích: kvalita, rychlost, aktivní osobní přístup. Kvalitu nám zajišťují kvalitní výrobky, rychlost slibuje dobře organizovaný, nově vzniklý servisní tým a o ochotu s osobním přístupem se starají obchodní zástupci a vedení společnosti.

Ing. David Vaněk
              jednatel

PolandCzech